Члены команды
ԱՂԱՋԱՆՅԱՆ ՍՈՒՐԵՆ ՀԱՅԿԻ
ՏՆՕՐԵՆ
@։ Suren.Aghajanyan@dnp.am
Члены команды
ԱԼԻԽԱՆՅԱՆ ՌՈԲԵՐՏ ՌՈՒԴԻԿԻ
ԳԻՏՈՒԹՅԱՆ, ՄՇՏԱԴԻՏԱՐԿՄԱՆ, ԶԲՈՍԱՇՐՋՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ԲԱԺՆԻ ՊԵՏ- ՏՆՕՐԵՆԻ ՏԵՂԱԿԱԼ
@: Robert.Alikhanyan@dnp.am
Члены команды
ՊՈՂՈՍՅԱՆ ԱԴԱՄ ՎԱՆՈՅԻ
ՊԱՀՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ԲԱԺՆԻ ՊԵՏ - ՏՆՕՐԵՆԻ ՏԵՂԱԿԱԼ
@: Adam.Poghosyan@dnp.am
Члены команды
ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ ՀԱՍՄԻԿ ՎԱՍԻԼԻ
ԻՐԱՎԱԲԱՆ
@:Hasmik.Vardanyan@dnp.am
Члены команды
ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ՀԱՍՄԻԿ ՋԻՎԱՆԻ
ԳԼԽԱՎՈՐ ՀԱՇՎԱՊԱՀ
@: Hasmik.Harutyunyan@dnpam
Члены команды
ԴԻԼԱՆՅԱՆ ԱՐԵՎԻԿ ԷԴԻԿԻ
ԳՆՈՒՄՆԵՐԻ ԵՎ ՖԻՆԱՆՍԱԿԱՆ ՊԼԱՆԱՎՈՐՄԱՆ ՄԱՍՆԱԳԵՏ
@: Arevik.Dilanyan@dnp.am
Члены команды
ՔՈՉԱՐՅԱՆ ՍՎԵՏԼԱՆԱ ԱԼԵՔՍԱՆԴՐԻ
ՀԱՇՎԱՊԱՀ
@: Svetlana.Kocharyan@dnp.am
Члены команды
ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ ՀՐԱՉԻԿ ԽԱՉԱՏՈՒՐԻ
ԳԼԽԱՎՈՐ ԱՆՏԱՌԱԳԵՏ
@: Hrachik.Avetisyan@dnp.am
Члены команды
ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ՀԵՆՐԻԿ ՎԱՉԱԳԱՆԻ
ՊԱՀՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ԳԾՈՎ ԻՆԺԵՆԵՐ
@: Henrik.Martirosyan@dnp.am
Члены команды
Члены команды
ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ ՄՀԵՐ ՍԵՐՅՈԺԱՅԻ
«ԳՈՇ ՏԵՂԱՄԱՍ» ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂԻ ՂԵԿԱՎԱՐ
@: Mher.Hovsepyan@dnp.am
Члены команды
ՄԵՀՐԱԲՅԱՆ ԳԱՐԻԿ ԱՐԱՐԱՏԻ
«ԱՂԱՎՆԱՎԱՆՔ ՏԵՂԱՄԱՍ» ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂԻ ՂԵԿԱՎԱՐ
@: Garik.Mehrabyan@dnp.am
Члены команды
ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ԱՐՏԱԿ ԼՅՈՎԱՅԻ
«ԴԻԼԻՋԱՆ ՏԵՂԱՄԱՍ» ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂԻ ՂԵԿԱՎԱՐ
@: Artak.Harutyunyan@dnp.am
Члены команды
ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ ԱՏՈՄ ՍԵՐԳԵՅԻ
«ՇԱՄԱԽՅԱՆ ՏԵՂԱՄԱՍ» ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂԻ ՂԵԿԱՎԱՐ
@: Atom.Hovsepyan@dnp.am
Члены команды
ԱՂԱՋԱՆՅԱՆ ԱՐԱՐԱՏ ԱՂԱՋԱՆԻ
«ՀԱՂԱՐԾԻՆ ՏԵՂԱՄԱՍ» ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂԻ ՂԵԿԱՎԱՐ
@: Ararat.Aghajanyan@dnp.am
Члены команды
ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ՎԱԼԵՆՏԻՆԱ ԱՐՄԵՆԻ
ԳՈՐԾԱՎԱՐ
@: Valentina.Harutyunyan@dnp.am
Члены команды
ԱՂԱՄԱԼՅԱՆ ԼԻԼԻԹ ԼՅՈՎԱՅԻ
ՎԱՐՉԱՏՆՏԵՍԱԿԱՆ ԲԱԺՆԻ ՊԵՏ
@: Lilit.Aghamalyan@dnp.am
Члены команды
ԶԱՔԱՐՅԱՆ ՄԱՐԳԱՐԻՏ ՎՐԵԺԻ
ՏՆՕՐԵՆԻ ՕԳՆԱԿԱՆ
@: Margarit.Zaqaryan@dnp.am
Члены команды
ԲԵԳԼԱՐՅԱՆ ՌՈԲԵՐՏ ՀՐԱՉԻԿԻ
ԿԱԴԱՍՏՐԻ ՎԱՐՄԱՆ ԵՎ ՄՈՆԻԹՈՐԻՆԳԻ ՄԱՍՆԱԳԵՏ
@: Robert.Beglaryan@dnp.am
Члены команды
ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ՆԱՐԵԿ ԱՐԱՐԱՏԻ
ԷԿՈՏՈՒՐԻԶՄԻ ԶԱՐԳԱՑՄԱՆ ՄԱՍՆԱԳԵՏ
@:Narek.Hovhannisyan@dnp.am
Члены команды
ՍԱՖԱՐՅԱՆ ԱՆԻ ԱՆԴՐԱՆԻԿԻ
ԿԵՆՍԱԲԱՆ
@: Ani.Safaryan@dnp.am
Члены команды
ԱՄԻՐԽԱՆՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ՌԱԶՄԻԿԻ
ԷԿՈԿՐԹՈՒԹՅԱՆ ՄԱՍՆԱԳԵՏ ԵՎ ՀԱՆՐԱՅԻՆ ԿԱՊԵՐԻ ՊԱՏԱՍԽԱՆԱՏՈՒ
@: Anahit.Amirkhanyan@dnp.am
Члены команды
ՄԵԼՔՈՒՄՅԱՆ ԱԶԱՏ ԲԱԲԿԵՆԻ
ԿԱԴՐԵՐԻ ՏԵՍՈՒՉ
@: Azat.Melkumyan@dnp.am
Члены команды
ԹՈՎՄԱՍՅԱՆ ԹԱԹՈՒԼ ՍԱՄՎԵԼԻ
ԱԶՆՎԱՑԵՂ ԵՂՋԵՐՈՒՆԵՐԻ ԲԱԶՄԱՑՄԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆԻ ՂԵԿԱՎԱՐ /ԱՆԱՍՆԱԲՈՒՅԺ/
@: Tatul.Tovmasyan@dnp.am
Члены команды
ՆԱԶԱՆՅԱՆ ԱՐԱՄԱՅԻՍ ՍԱՄՎԵԼԻ
ՊԱՀԵՍՏԱՊԵՏ - ՊԱՐԵՏ
@:Nazanyandnp.am